Ventilim per skar

Shitet nga: Xheza 20 Pri 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes ventilin per skar me dimrnzion 90cm me 90cm prej materialit rosfraj ne gjendje te mir per me shum informacione laronu ne tel 044575082
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim