Zgare

Shitet nga: Xeni 12 Sht 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Zgare me plin me dimensione 75 me 60 centimetra... Sasia 2 cope. Mund te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim