furr per pica

Shitet nga: furr per pica 04 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furren mun ta shfrytzoni ne dy mnyra me plin dhe me rrym dhe ka dy furra qe mund ti perdorni per pjekje esht ne gjendje shum te mir ben pjekje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim