furra per pjekjen e bukes kifle byrek pica

Shitet nga: Fahredin 08 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
furra asht e ardhun nga zvicra asht ne gjendje shum te mira edhe asht shum pakes e perdorne per ndryshe asht meni fjal tip top.mundesisht ndrronet me ndonji makin sa iperket qmimit ksajna furre po ashtu edhe me dyr e dritare te plastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim