hanseatic elektric

Shitet nga: besi 03 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin hanseatic elektric montues ne gjendje te rregullt.shporetit i punon furra dhe plloqat shum mir.shporeti pjek fort mir.as nje pllak se ka te domtuara

Për ma shum info... viber +37744298022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim