mikroval VIVAX 65 euro

Shitet nga: Mikroval 17 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Mikroval te firmes VIVAX. Mikrovala eshte jo montuse. Mikrovala eshte digitale dhe punon shume mir.
Kontakto edhe ne viber : +377 44 50 20 20


_______________________________________________Furr shporet mikro val shpejt kuzhin paisje mikrovala frigorifer mikser plloqa mikrovalë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim