shes shporet me gaz dhe tavoline per kompjuter

Shitet nga: nebih 09 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes shporet me gaz siq shihet ne foto. eshte shume i ruajtun dhe shume pak i perdorur. i mungon vetem bombola e gazit.Cmimi 20 Є
gjithashtu shes edhe nje tavoline te xhamit per kompjuter.Cmimi 50 Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim