shes shporetin

Shitet nga: edin 14 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin LUXOR ne gjendje te rregullt pa asni defekt edhe shum pak i perdorun.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim