shitet shporeti lavatriqja dhe enlarsja

Shitet nga: endi 18 Nën 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
jan ne gjendje te rregullt qmimi i diskutushem qmimi per cop 100 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim