shporet elektrik

Shitet nga: ron 14 Nën 02:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet elektrik-konqar- ne gjendje shum te mire, cmimi:70 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim