shporet me plin

Shitet nga: kujtim 17 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin me plin osht po thuakse i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim