shporet te rrymes nga zvicra me pllak te gjamit

Shitet nga: besart 28 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes shporetet me pllak nga gjami, jan te importuar , dhe firma nga zvicra, jan thuajse te ri ,

nderrime me asgje vetem ne shitje,
ju faleminderit, qmimi i diskutueshem

bleres serioz ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim