u shit KAMINI SLLOVEN ''KOPER ''

Shitet nga: Dreni 22 Pri 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
KAMINI NXENE SHUME MIRE CMIMI I BLERJES KA QENE 120 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim