Lavatriqe , ME MARRVESHJE

Shitet nga: Artan Mehmeti 22 Sht 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe per tharjen e rrobave GORENJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim