shes Maqinen e larjes bira ne gjendje te rregu..

Shitet nga: ... 26 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
maqin e larjes ne gjendje te rregullt firma bira e rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim