2 Lavatriqe gorenje shum te ruajtne

Shitet nga: LABI servis 10 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
2 lavatriqe gorenje WA 543 seria ma e qendrueshme jane ne gjendje te rregullt. Tel 045212259

Qmimi per cop 100 euro , 2-jat 180 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim