AKSION: Furre montuese ARISTON pa plloqa

Shitet nga: LABI servis 06 Tet 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes furre montuese ARISTON firm shum e mir me qmim shum te mir vetem 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim