Beko

Shitet nga: Ermal 19 Dhj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja Beko wb 600RS ne gjendje teper te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim