Beko WML 15066D A+ Energy

Shitet nga: Fitore 20 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Beko
Modeli: WM5101
Shitet Lavatriqja (makina per larje rrobash) e perdorur, ne gjendje shume te mire teknike,
Marka: BEKO;
Tipi: WML 15066D, A+ Energy;
Kapaciteti: 5Kg;
Rrotullime 600rpm
-----------------------------------------------------------
Çmimi i pa negociushem 90.00€.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim