Dritare dimenziomni 140 me 80 prodhim i les..

Shitet nga: naim 08 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
dritare 140 me 80 prodhim i lesnes te perdorura por ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim