ELEKTRO SERVIS DHE LIDHJEN NESHTYLLA

Shitet nga: nushi Dje 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
SHERBIMET:
SERVISIMI IAPARATEVE TE ANVISNIS
INTERVENIME NE RRJETIN ELEKTRIKE
MONTIMIN E BOJLERVE TE NDRYSHUM
MONTIMIN E LLUSTERVE
RIPARIME TE RRJETIT ELEKTRIK
KOMPLET INSTALIME etj
JUMIRPRESIM: 044 308 645;;045 672 085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim