Elektromotor 4kw 2900 rrutullime

Shitet nga: Parimi 08 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet elektromotor 4kw 290 min 180euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim