Fli me porosi

Shitet nga: Durim 21 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Gjindemi në Prishtinë
Kontakt:044-636-945
Viber:+37744452333
Transporti brenda prishtines gratis!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim