Fshisa Rain Boy

Shitet nga: Minator Jusuf Ferizi 13 Shk 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet fshisa ne gjendje jashtzakonisht te rregullt.E bler 2000 E me te gjitha paisjet.
Mund ta provoni para blerjes.
Arsyeja e shitjes eshte se nuk kame nevoj me per te per arsyjen se e kame nj lloj tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim