Fshise te rrymes me uje

Shitet nga: Valon 29 Nën 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes fshise rryme e cila punon me uje:Aqua filter 1500,tipiJ1400,230V-50Hz,1200 W IEC,1400W max.Eshte e re dhe pastron shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim