Gorenje

Shitet nga: House Service 13 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe Gorenje 1500 rrotullime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim