Lavatriqe Gorenje

Shitet nga: Astrit Hoxha 08 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: WA
Lavatriqja punon dhe eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim