LAVATRIQE DHE MAKINË THARRËSE PROFESIONALE

Shitet nga: Selatini 11 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes NJË LAVATRIQE DHE NJË MAKINË THARËSE PROFESIONALE.
Çmimi i lirë - me marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim