LAVATRIQE

Shitet nga: nushi 02 Gsh 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
SHITJE DHE SERVISIM ; LAVATRIQE;,ENLARSE ;SHPORET ELEKTRIK;THITHSE ELEKTRIKE ETJ, TE IMPORTUARA NGA VENDET EVROPIANE NE GJENDJE PUNE ME QMIME TEVOLITSHME ; JUMIRPRESIM tel: 045 67 20 85: 044 30 86 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim