LAVATRIQE

Shitet nga: nushi 11 Shk 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
SHITJE SERVISIM
LAVATRIQE 80€ 100€ 120€ 150€ etj
ENLARSE 80€ 90€ 110€ 140€etj
SHPORET EL 100€ 120€ 150€etj
BOJLER
THITHSE etj
Jumirpresim:044 308 645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim