Lavabo

Shitet nga: lavabo 24 Sht 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavabon 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim