Lavatriçe

Shitet nga: Palestina 05 Shk 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Lavatrçien,eshte ne gjendje te rregullt,firma Siemens,qmimi 50 E,per info kontaktoni ne nr e telefonit 044165637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim