Lavatriçja BEKO

Shitet nga: Avni 05 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriçja osht në gjendje shum të mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim