Lavatriqe , enlarse me shumic dhe pakic

Shitet nga: Arti 31 Maj 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqe te firmave te njohura te imporutar nga gjermania te gjitha jan te testuara punoj shum mir
Ejani dhe beni zgjidhje lokali qendet ne kodren e trimave te sharbant ju mirpresim
Viber +37745670669

Qmimet me
Pakic sillen nga 100 deri 140 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim