Lavatriqe

Shitet nga: Xxx 30 Gsh 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes lavatriqen gorenje te zagrebit eshte shum e mir defekte nuk ka per me shum mundeni me ardh edhe me pa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim