Lavatriqe

Shitet nga: House Service 03 Shk 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqe Bosch ne gjendje terregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim