Lavatriqe 40 cm6 kg

Shitet nga: Arti 29 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe veripol e ngusht e pershtashme per banesa shum e rujtne
Viber -+37745670669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim