Lavatriqe Amerikane

Shitet nga: Visar 18 Dhj 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqja eshte prodhim Amerikan,eshte shume e rujtun dhe shpenzon shume pak energji elektrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim