Lavatriqe BEKO shitet urgjent

Shitet nga: Mentor 14 Jan 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen BEKO e ruajtne ne gjendje te rregullt urgjent!
tel. 044595577
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim