Lavatriqe BEKO shum shum e ruajtne

Shitet nga: LABI servis 01 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqe BEKO osht shum e ruajtne dhe punon shum mir. tel:045212259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim