Lavatriqe GORENJE 1000 rrotullime shum e ruajtne

Shitet nga: LABI servis 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe gorenje 1000 rrotullime shum e ruajtne tel : 045212259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim