Lavatriqe GORENJE ne gjendje krejtsisht te rregull

Shitet nga: LABI servis 10 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe gorenje ne gjendje te reegullt. Tel:045212259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim