Lavatriqe GORENJE shum e ruajtne

Shitet nga: LABI servis 02 Jan 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe gorenje shum e ruajtne dhe punon mir tel:045212259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim