Lavatriqe GORENJE shum shum e ruajtne

Shitet nga: LABI servis 26 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe gorenje 900 rrotullime punon mir dhe eshte shum e ruajtne tel:045212259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim