Lavatriqe Gorenje seria ma e qendrueshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH. " Elektro Servis Prishtina " & gorenje 23 Dhj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Tel:044600321
049600321
045600321
Viber: +38649600321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim