Lavatriqe Gorenje shum e ruajtne dhe punon mir

Shitet nga: LABI servis 15 Sht 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqe gorenje osht e ruajtne dhe punon mir . tel: 045212259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim