Lavatriqe Gorenje

Shitet nga: Xxxx 15 Gsh 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Ne gjendje te rregullt 6.5 kg ka 800 rrotullime per minute punon perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim