Lavatriqe Gorenje

Shitet nga: House Service 01 Qer 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqe ne gjendje te rregullt , HouseService
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim