Lavatriqe Samsung

Shitet nga: House Service 03 Shk 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim