Lavatriqe ZANKER

Shitet nga: zanker 03 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja ZANKER me nje qmim shum te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim